Новини

Архив с всички новини около Спартак Варна

„Спартак“ с тежко поражение от „Литекс“

„Спартак“ Варна загуби от Литекс с 0:4 в двубой от 15-ия кръг във Втора лига в Балчик. Илиян Капитанов изведе гостите от Ловеч в 41-ата минута с точен удар с десния крак. Малко по-късно гредата помогна на стража на „соколите“ Христиан Славов. В 72-рата минута Литекс поведе с 2:0. Иво Иванов направи дузпа и от бялата точка Тонислав Йорданов удвои. Веднага след това гостите се разминаха с трети гол. В края Иван Митрев и Йорданов фиксираха крайното 4:0 за „оранжевите“.

Съставът на „Спартак“: Християн Славов, Николай Томов (46 – Архан Юсуф), Георги Динков, Боян Иванов, Иво Иванов (79 – Иван Пенев), Стефан Иванов, Васко Боев, Мирослав Георгиев (71 – Янаки Смирнов), Стоян Иванов, Румен Николов, Ивайло Русев.