Новини

Архив с всички новини около Спартак Варна

Фенове прекратиха „Черноморец“ Балчик – „Спартак“

Двубоят от 16-ия кръг на Втора лига между „Черноморец“ (Балчик) и „Спартак“ (Варна) бе прекратен в 79-ата минута при резултат 1:0 в полза на домакините.

В 59-ата минута „Черноморец“ излязоха напред в резултата след гол на Виктор Митев. 15 минути преди края агитката на „Спартак“ нахлу на терена след пореден спорен фаул в ущърб на „соколите“. Двата отбора стояха на терена, но повече от 6 минути мачът не беше подновен. При това положение главният съдия Георги Гинчев взе решение да прекрати срещата.

Съставът на „Спартак“: Иван Иванов, Васил Добрев, Боян Илиев, Георги Динков, Архан Исуф, Васко Боев (74 – Антон Костадинов), Мирослав Георгиев (60 – Стоян Г. Иванов), Стефан Иванов, Ивайло Русев, Янаки Смирнов, Румен Николов.