Програма

Класиране                                      

1. ЦСКА 1948 (София)                           12 т.
2. Кариана (Ерден)                             10 т.
3. Септември (София)                           9 т.
4. Хебър (Пазарджик)                           9 т.
5. Локомотив 1929 (София)                      9 т.
6. Монтана (Монтана)                           7 т.
7. Лудогорец 1945 II (Разград)                 7 т.
8. Литекс (Ловеч)                              6 т.
9. Нефтохимик (Бургас)                         6 т.
10. Черноморец (Балчик)                        4 т.
11. Локомотив (Горна Оряховица)                4 т.
12. Поморие (Поморие)                          3 т.
13. Ботев (Гълъбово)                           3 т.
14. Пирин (Благоевград)                        1 т.
15. Спартак (Плевен)                           1 т.
16. Струмска слава (Радомир)                   0 т.
17. Спартак 1918 (Варна)                       0 т.
–. Верея (Стара Загора)                Изваден

 

ВТОРА ЛИГА – Сезон  2019/20 г.

I кръг

20 юли 2019 г., събота, 18:30 ч:
Верея (Стара Загора) – Пирин (Благоевград) анулиран
Септември (София) – Струмска слава 1927 (Радомир) 2-0
Кариана (Ерден) – Монтана 1921 (Монтана) 1-1
Хебър 1918 (Пазарджик) – Спартак (Плевен) 3-0
20 юли 2019 г., събота, 19:30 ч:
Литекс (Ловеч) – Локомотив (Горна Оряховица) 5-0
Черноморец (Балчик) – Поморие (Поморие) 0-1
в Созопол:
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Спартак 1918 (Варна) 5-0
21 юли 2019 г., неделя, 19:30 ч:
Лудогорец 1945 II (Разград) – Ботев (Гълъбово) 2-2
22 юли 2019 г., понеделник, 18:30 ч:
ФК ЦСКА 1948 (София) – Локомотив София 1929 (София) 2-0

II кръг

27 юли 2019 г., събота:
Пирин (Благоевград) – Ботев (Гълъбово) 2-2
Локомотив Сф 1929 (София) – Лудогорец 1945 II (Разград) 2-0
Спартак (Плевен) – ФК ЦСКА 1948 (София) 1-4
Спартак 1918 (Варна) – Хебър 1918 (Пазарджик) 0-2
Монтана 1921 (Монтана) – Нефтохимик 1962 (Бургас) 4-2
Поморие (Поморие) – Кариана (Ерден) 0-1
Локомотив (Горна Оряховица) – Черноморец (Балчик) 1-1
Струмска слава 1927 (Радомир) – Литекс (Ловеч) 0-1
Верея (Стара Загора) – Септември (София) анулиран

III кръг

3 август 2019 г., събота:
Септември (София) – Пирин (Благоевград) 2-0
Литекс (Ловеч) – Верея (Стара Загора) анулиран
Черноморец (Балчик) – Струмска слава 1927 (Радомир) 2-1
Кариана (Ерден) – Локомотив (Горна Оряховица) 1-0
в Созопол:
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Поморие (Поморие) 2-1
Хебър 1918 (Пазарджик) – Монтана 1921 (Монтана) 1-3
ФК ЦСКА 1948 (София) – Спартак 1918 (Варна) 2-0
Лудогорец 1945 II (Разград) – Спартак (Плевен) 2-0
Ботев (Гълъбово) – Локомотив София 1929 (София) 0-3

IV кръг

10 август 2019 г., събота:
Пирин (Благоевград) – Локомотив София 1929 (София) 0-1
Спартак (Плевен) – Ботев (Гълъбово) 0-0
Спартак 1918 (Варна) – Лудогорец 1945 II (Разград) 0-2
Монтана 1921 (Монтана) – ФК ЦСКА 1948 (София) 0-1
Поморие (Поморие) – Хебър 1918 (Пазарджик) 0-1
Локомотив (Горна Оряховица) – Нефтохимик 1962 (Бургас) 1-0
Струмска слава 1927 (Радомир) – Кариана (Ерден) 0-2
Верея (Стара Загора) – Черноморец (Балчик) анулиран
Септември (София) – Литекс (Ловеч) 4-3

V кръг

17 август 2019 г., събота:
Литекс (Ловеч) – Пирин (Благоевград)
Черноморец (Балчик) – Септември (София) 0-1
Кариана (Ерден) – Верея (Стара Загора) анулиран
в Созопол:
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Струмска слава 1927 (Рад) 3-0
Хебър 1918 (Пазарджик) – Локомотив (Горна Оряховица) 0-0
ФК ЦСКА 1948 (София) – Поморие (Поморие)
Лудогорец 1945 II (Разград) – Монтана 1921 (Монтана)
Ботев (Гълъбово) – Спартак 1918 (Варна) 1-0
Локомотив София 1929 (София) – Спартак (Плевен) 1-0

VI кръг

24 август 2019 г., събота:
Пирин (Благоевград) – Спартак (Плевен)
Спартак 1918 (Варна) – Локомотив София 1929 (София)
Монтана 1921 (Монтана) – Ботев (Гълъбово)
Поморие (Поморие) – Лудогорец 1945 II (Разград)
Локомотив (Горна Оряховица) – ФК ЦСКА 1948 (София)
Струмска слава 1927 (Радомир) – Хебър 1918 (Пазарджик)
Верея (Стара Загора) – Нефтохимик 1962 (Бургас)
Септември (София) – Кариана (Ерден)
Литекс (Ловеч) – Черноморец (Балчик)

VII кръг

31 август 2019 г., събота:
Черноморец (Балчик) – Пирин (Благоевград)
Кариана (Ерден) – Литекс (Ловеч)
в Созопол:
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Септември (София)
Хебър 1918 (Пазарджик) – Верея (Стара Загора)
ФК ЦСКА 1948 (София) – Струмска слава 1927 (Радомир)
Лудогорец 1945 II (Разград) – Локомотив (Горна Оряховица)
Ботев (Гълъбово) – Поморие (Поморие)
Локомотив София 1929 (София) – Монтана 1921 (Монтана)
Спартак (Плевен) – Спартак 1918 (Варна)

VIII кръг

14 септември 2019 г., събота:
Пирин (Благоевград) – Спартак 1918 (Варна)
Монтана 1921 (Монтана) – Спартак (Плевен)
Поморие (Поморие) – Локомотив София 1929 (София)
Локомотив (Горна Оряховица) – Ботев (Гълъбово)
Струмска слава 1927 (Рад) – Лудогорец 1945 II (Разград)
Верея (Стара Загора) – ФК ЦСКА 1948 (София)
Септември (София) – Хебър 1918 (Пазарджик)
Литекс (Ловеч) – Нефтохимик 1962 (Бургас)
Черноморец (Балчик) – Кариана (Ерден)

IX кръг

21 септември 2019 г., събота:
Кариана (Ерден) – Пирин (Благоевград)
в Созопол:
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Черноморец (Балчик)
Хебър 1918 (Пазарджик) – Литекс (Ловеч)
ФК ЦСКА 1948 (София) – Септември (София)
Лудогорец 1945 II (Разград) – Верея (Стара Загора)
Ботев (Гълъбово) – Струмска слава 1927 (Радомир)
Локомотив Сф 1929 (София) – Локомотив (Горна Оряховица)
Спартак (Плевен) – Поморие (Поморие)
Спартак 1918 (Варна) – Монтана 1921 (Монтана)

X кръг

28 септември 2019 г., събота:
Пирин (Благоевград) – Монтана 1921 (Монтана)
Поморие (Поморие) – Спартак 1918 (Варна)
Локомотив (Горна Оряховица) – Спартак (Плевен)
Струмска слава 1927 (Рад) – Локомотив Сф 1929 (София)
Верея (Стара Загора) – Ботев (Гълъбово)
Септември (София) – Лудогорец 1945 II (Разград)
Литекс (Ловеч) – ФК ЦСКА 1948 (София)
Черноморец (Балчик) – Хебър 1918 (Пазарджик)
Кариана (Ерден) – Нефтохимик 1962 (Бургас)

XI кръг

5 октомври 2019 г., събота:
в Созопол:
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Пирин (Благоевград)
Хебър 1918 (Пазарджик) – Кариана (Ерден)
ФК ЦСКА 1948 (София) – Черноморец (Балчик)
Лудогорец 1945 II (Разград) – Литекс (Ловеч)
Ботев (Гълъбово) – Септември (София)
Локомотив София 1929 (София) – Верея (Стара Загора)
Спартак (Плевен) – Струмска слава 1927 (Радомир)
Спартак 1918 (Варна) – Локомотив (Горна Оряховица)
Монтана 1921 (Монтана) – Поморие (Поморие)

XII кръг

19 октомври 2019 г., събота:
Пирин (Благоевград) – Поморие (Поморие)
Локомотив (Горна Оряховица) – Монтана 1921 (Монтана)
Струмска слава 1927 (Радомир) – Спартак 1918 (Варна)
Верея (Стара Загора) – Спартак (Плевен)
Септември (София) – Локомотив София 1929 (София)
Литекс (Ловеч) – Ботев (Гълъбово)
Черноморец (Балчик) – Лудогорец 1945 II (Разград)
Кариана (Ерден) – ФК ЦСКА 1948 (София)
в Созопол:
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Хебър 1918 (Пазарджик)

XIII кръг

26 октомври 2019 г., събота:
Хебър 1918 (Пазарджик) – Пирин (Благоевград)
ФК ЦСКА 1948 (София) – Нефтохимик 1962 (Бургас)
Лудогорец 1945 II (Разград) – Кариана (Ерден)
Ботев (Гълъбово) – Черноморец (Балчик)
Локомотив София 1929 (София) – Литекс (Ловеч)
Спартак (Плевен) – Септември (София)
Спартак 1918 (Варна) – Верея (Стара Загора)
Монтана 1921 (Монтана) – Струмска слава 1927 (Радомир)
Поморие (Поморие) – Локомотив (Горна Оряховица)

XIV кръг

2 ноември 2019 г., събота:
Пирин (Благоевград) – Локомотив (Горна Оряховица)
Струмска слава 1927 (Радомир) – Поморие (Поморие)
Верея (Стара Загора) – Монтана 1921 (Монтана)
Септември (София) – Спартак 1918 (Варна)
Литекс (Ловеч) – Спартак (Плевен)
Черноморец (Балчик) – Локомотив София 1929 (София)
Кариана (Ерден) – Ботев (Гълъбово)
в Созопол:
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Лудогорец 1945 II (Разград)
Хебър 1918 (Пазарджик) – ФК ЦСКА 1948 (София)

XV кръг

9 ноември 2019 г., събота:
ФК ЦСКА 1948 (София) – Пирин (Благоевград)
Лудогорец 1945 II (Разград) – Хебър 1918 (Пазарджик)
Ботев (Гълъбово) – Нефтохимик 1962 (Бургас)
Локомотив София 1929 (София) – Кариана (Ерден)
Спартак (Плевен) – Черноморец (Балчик)
Спартак 1918 (Варна) – Литекс (Ловеч)
Монтана 1921 (Монтана) – Септември (София)
Поморие (Поморие) – Верея (Стара Загора)
Локомотив (Горна Оряховица) – Струмска слава 1927 (Радомир)

XVI кръг

23 ноември 2019 г., събота:
Пирин (Благоевград) – Струмска слава 1927 (Радомир)
Верея (Стара Загора) – Локомотив (Горна Оряховица)
Септември (София) – Поморие (Поморие)
Литекс (Ловеч) – Монтана 1921 (Монтана)
Черноморец (Балчик) – Спартак 1918 (Варна)
Кариана (Ерден) – Спартак (Плевен)
в Созопол:
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Локомотив София 1929 (София)
Хебър 1918 (Пазарджик) – Ботев (Гълъбово)
ФК ЦСКА 1948 (София) – Лудогорец 1945 II (Разград)

XVII кръг

30 ноември 2019 г., събота:
Лудогорец 1945 II (Разград) – Пирин (Благоевград)
Ботев (Гълъбово) – ФК ЦСКА 1948 (София)
Локомотив София 1929 (София) – Хебър 1918 (Пазарджик)
Спартак (Плевен) – Нефтохимик 1962 (Бургас)
Спартак 1918 (Варна) – Кариана (Ерден)
Монтана 1921 (Монтана) – Черноморец (Балчик)
Поморие (Поморие) – Литекс (Ловеч)
Локомотив (Горна Оряховица) – Септември (София)
Струмска слава 1927 (Радомир) – Верея (Стара Загора)

XVIII кръг

7 декември 2019 г., събота:
Пирин (Благоевград) – Верея (Стара Загора)
Струмска слава 1927 (Радомир) – Септември (София)
Локомотив (Горна Оряховица) – Литекс (Ловеч)
Поморие (Поморие) – Черноморец (Балчик)
Монтана 1921 (Монтана) – Кариана (Ерден)
Спартак 1918 (Варна) – Нефтохимик 1962 (Бургас)
Спартак (Плевен) – Хебър 1918 (Пазарджик)
Локомотив София 1929 (София) – ФК ЦСКА 1948 (София)
Ботев (Гълъбово) – Лудогорец 1945 II (Разград)

XIX кръг

15 февруари 2020 г., събота:
Ботев (Гълъбово) – Пирин (Благоевград)
Лудогорец 1945 II (Разград) – Локомотив Сф 1929 (София)
ФК ЦСКА 1948 (София) – Спартак (Плевен)
Хебър 1918 (Пазарджик) – Спартак 1918 (Варна)
в Созопол:
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Монтана 1921 (Монтана)
Кариана (Ерден) – Поморие (Поморие)
Черноморец (Балчик) – Локомотив (Горна Оряховица)
Литекс (Ловеч) – Струмска слава 1927 (Радомир)
Септември (София) – Верея (Стара Загора)

XX кръг

22 февруари 2020 г., събота:
Пирин (Благоевград) – Септември (София)
Верея (Стара Загора) – Литекс (Ловеч)
Струмска слава 1927 (Радомир) – Черноморец (Балчик)
Локомотив (Горна Оряховица) – Кариана (Ерден)
Поморие (Поморие) – Нефтохимик 1962 (Бургас)
Монтана 1921 (Монтана) – Хебър 1918 (Пазарджик)
Спартак 1918 (Варна) – ФК ЦСКА 1948 (София)
Спартак (Плевен) – Лудогорец 1945 II (Разград)
Локомотив София 1929 (София) – Ботев (Гълъбово)

XXI кръг

29 февруари 2020 г., събота:
Локомотив София 1929 (София) – Пирин (Благоевград)
Ботев (Гълъбово) – Спартак (Плевен)
Лудогорец 1945 II (Разград) – Спартак 1918 (Варна)
ФК ЦСКА 1948 (София) – Монтана 1921 (Монтана)
Хебър 1918 (Пазарджик) – Поморие (Поморие)
в Созопол:
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Локомотив (Горна Оряховица)
Кариана (Ерден) – Струмска слава 1927 (Радомир)
Черноморец (Балчик) – Верея (Стара Загора)
Литекс (Ловеч) – Септември (София)

XXII кръг

4 март 2020 г., сряда:
Пирин (Благоевград) – Литекс (Ловеч)
Септември (София) – Черноморец (Балчик)
Верея (Стара Загора) – Кариана (Ерден)
Струмска слава 1927 (Рад) – Нефтохимик 1962 (Бургас)
Локомотив (Горна Оряховица) – Хебър 1918 (Пазарджик)
Поморие (Поморие) – ФК ЦСКА 1948 (София)
Монтана 1921 (Монтана) – Лудогорец 1945 II (Разград)
Спартак 1918 (Варна) – Ботев (Гълъбово)
Спартак (Плевен) – Локомотив София 1929 (София)

XXIII кръг

7 март 2020 г., събота:
Спартак (Плевен) – Пирин (Благоевград)
Локомотив София 1929 (София) – Спартак 1918 (Варна)
Ботев (Гълъбово) – Монтана 1921 (Монтана)
Лудогорец 1945 II (Разград) – Поморие (Поморие)
ФК ЦСКА 1948 (София) – Локомотив (Горна Оряховица)
Хебър 1918 (Пазарджик) – Струмска слава 1927 (Радомир)
в Созопол:
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Верея (Стара Загора)
Кариана (Ерден) – Септември (София)
Черноморец (Балчик) – Литекс (Ловеч)

XXIV кръг

14 март 2020 г., събота:
Пирин (Благоевград) – Черноморец (Балчик)
Литекс (Ловеч) – Кариана (Ерден)
Септември (София) – Нефтохимик 1962 (Бургас)
Верея (Стара Загора) – Хебър 1918 (Пазарджик)
Струмска слава 1927 (Радомир) – ФК ЦСКА 1948 (София)
Локомотив (Горна Оряховица) – Лудогорец 1945 II (Разград)
Поморие (Поморие) – Ботев (Гълъбово)
Монтана 1921 (Монтана) – Локомотив София 1929 (София)
Спартак 1918 (Варна) – Спартак (Плевен)

XXV кръг

21 март 2020 г., събота:
Спартак 1918 (Варна) – Пирин (Благоевград)
Спартак (Плевен) – Монтана 1921 (Монтана)
Локомотив София 1929 (София) – Поморие (Поморие)
Ботев (Гълъбово) – Локомотив (Горна Оряховица)
Лудогорец 1945 II (Разград) – Струмска слава 1927 (Радомир)
ФК ЦСКА 1948 (София) – Верея (Стара Загора)
Хебър 1918 (Пазарджик) – Септември (София)
в Созопол:
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Литекс (Ловеч)
Кариана (Ерден) – Черноморец (Балчик)

XXVI кръг

4 април 2020 г., събота:
Пирин (Благоевград) – Кариана (Ерден)
Черноморец (Балчик) – Нефтохимик 1962 (Бургас)
Литекс (Ловеч) – Хебър 1918 (Пазарджик)
Септември (София) – ФК ЦСКА 1948 (София)
Верея (Стара Загора) – Лудогорец 1945 II (Разград)
Струмска слава 1927 (Радомир) – Ботев (Гълъбово)
Локомотив (Горна Оряховица) – Локомотив Сф 1929 (София)
Поморие (Поморие) – Спартак (Плевен)
Монтана 1921 (Монтана) – Спартак 1918 (Варна)

XXVII кръг

11 април 2020 г., събота:
Монтана 1921 (Монтана) – Пирин (Благоевград)
Спартак 1918 (Варна) – Поморие (Поморие)
Спартак (Плевен) – Локомотив (Горна Оряховица)
Локомотив Сф 1929 (София) – Струмска слава 1927 (Радомир)
Ботев (Гълъбово) – Верея (Стара Загора)
Лудогорец 1945 II (Разград) – Септември (София)
ФК ЦСКА 1948 (София) – Литекс (Ловеч)
Хебър 1918 (Пазарджик) – Черноморец (Балчик)
в Созопол:
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Кариана (Ерден)

XXVIII кръг

18 април 2020 г., събота:
Пирин (Благоевград) – Нефтохимик 1962 (Бургас)
Кариана (Ерден) – Хебър 1918 (Пазарджик)
Черноморец (Балчик) – ФК ЦСКА 1948 (София)
Литекс (Ловеч) – Лудогорец 1945 II (Разград)
Септември (София) – Ботев (Гълъбово)
Верея (Стара Загора) – Локомотив София 1929 (София)
Струмска слава 1927 (Радомир) – Спартак (Плевен)
Локомотив (Горна Оряховица) – Спартак 1918 (Варна)
Поморие (Поморие) – Монтана 1921 (Монтана)

XXIX кръг

25 април 2020 г., събота:
Поморие (Поморие) – Пирин (Благоевград)
Монтана 1921 (Монтана) – Локомотив (Горна Оряховица)
Спартак 1918 (Варна) – Струмска слава 1927 (Радомир)
Спартак (Плевен) – Верея (Стара Загора)
Локомотив София 1929 (София) – Септември (София)
Ботев (Гълъбово) – Литекс (Ловеч)
Лудогорец 1945 II (Разград) – Черноморец (Балчик)
ФК ЦСКА 1948 (София) – Кариана (Ерден)
Хебър 1918 (Пазарджик) – Нефтохимик 1962 (Бургас)

XXX кръг

2 май 2020 г., събота:
Пирин (Благоевград) – Хебър 1918 (Пазарджик)
в Созопол:
Нефтохимик 1962 (Бургас) – ФК ЦСКА 1948 (София)
Кариана (Ерден) – Лудогорец 1945 II (Разград)
Черноморец (Балчик) – Ботев (Гълъбово)
Литекс (Ловеч) – Локомотив София 1929 (София)
Септември (София) – Спартак (Плевен)
Верея (Стара Загора) – Спартак 1918 (Варна)
Струмска слава 1927 (Радомир) – Монтана 1921 (Монтана)
Локомотив (Горна Оряховица) – Поморие (Поморие)

XXXI кръг

9 май 2020 г., събота:
Локомотив (Горна Оряховица) – Пирин (Благоевград)
Поморие (Поморие) – Струмска слава 1927 (Радомир)
Монтана 1921 (Монтана) – Верея (Стара Загора)
Спартак 1918 (Варна) – Септември (София)
Спартак (Плевен) – Литекс (Ловеч)
Локомотив София 1929 (София) – Черноморец (Балчик)
Ботев (Гълъбово) – Кариана (Ерден)
Лудогорец 1945 II (Разград) – Нефтохимик 1962 (Бургас)
ФК ЦСКА 1948 (София) – Хебър 1918 (Пазарджик)

XXXII кръг

13 май 2020 г., сряда:
Пирин (Благоевград) – ФК ЦСКА 1948 (София)
Хебър 1918 (Пазарджик) – Лудогорец 1945 II (Разград)
в Созопол:
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Ботев (Гълъбово)
Кариана (Ерден) – Локомотив София 1929 (София)
Черноморец (Балчик) – Спартак (Плевен)
Литекс (Ловеч) – Спартак 1918 (Варна)
Септември (София) – Монтана 1921 (Монтана)
Верея (Стара Загора) – Поморие (Поморие)
Струмска слава 1927 (Рад) – Локомотив (Горна Оряховица)

XXXIII кръг

16 май 2020 г., събота:
Струмска слава 1927 (Радомир) – Пирин (Благоевград)
Локомотив (Горна Оряховица) – Верея (Стара Загора)
Поморие (Поморие) – Септември (София)
Монтана 1921 (Монтана) – Литекс (Ловеч)
Спартак 1918 (Варна) – Черноморец (Балчик)
Спартак (Плевен) – Кариана (Ерден)
Локомотив София 1929 (София) – Нефтохимик 1962 (Бургас)
Ботев (Гълъбово) – Хебър 1918 (Пазарджик)
Лудогорец 1945 II (Разград) – ФК ЦСКА 1948 (София)

XXXIV кръг

23 май 2020 г., събота:
Пирин (Благоевград) – Лудогорец 1945 II (Разград)
ФК ЦСКА 1948 (София) – Ботев (Гълъбово)
Хебър 1918 (Пазарджик) – Локомотив София 1929 (София)
в Созопол:
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Спартак (Плевен)
Кариана (Ерден) – Спартак 1918 (Варна)
Черноморец (Балчик) – Монтана 1921 (Монтана)
Литекс (Ловеч) – Поморие (Поморие)
Септември (София) – Локомотив (Горна Оряховица)
Верея (Стара Загора) – Струмска слава 1927 (Радомир)