Програма

Класиране

1. Суворово (Суворово) 14 35

2. Спартак 1918 (Варна) 14 30

3. Хитрино (Хитрино) 14 30

4. Ботев (Нови пазар) 14 29

5. Светкавица (Търговище) 14 25

6. Септември 98 (Тервел) 14 21

7. Локомотив (Русе) 14 19

8. Кубрат 2016 (Кубрат) 14 15

9. Тополи 2010 (Тополи) 13 14

10. Калиакра (Каварна) 14 13

11. Бенковски (Бяла, обл.Русе) 14 10

12. Устрем (Дончево) 14 5

13. Волов (Шумен) 13 3

 

СЕВЕРОИЗТОЧНА ТРЕТА ЛИГА – Сезон  2018/19 г.

ЕСЕН 2018 г.
І кръг – 18 Август 2018 г., 18:00 ч.
ВОЛОВ Шумен – почива
СВЕТКАВИЦА Търговище – СПАРТАК 1918 Варна  1:1
СЕПТЕМВРИ Тервел – КАЛИАКРА Каварна  3:2
БОТЕВ Нови пазар – ХИТРИНО  2:0
19 Август 2018 г., 18:00 ч.
ЛОКОМОТИВ Русе – УСТРЕМ Дончево
КУБРАТ – СУВОРОВО
БЕНКОВСКИ Бяла (Рс) – ТОПОЛИ 2010
ІІ кръг – 25 Август 2018 г., 18:00 ч.
ТОПОЛИ 2010 – почива
ХИТРИНО – БЕНКОВСКИ
КАЛИАКРА – БОТЕВ
СПАРТАК 1918 – КУБРАТ
26 Август 2018 г., 18:00 ч.
СУВОРОВО – СЕПТЕМВРИ
УСТРЕМ – СВЕТКАВИЦА
ВОЛОВ – ЛОКОМОТИВ
ІІІ кръг – 1 Септември 2018 г., 17:00 ч.
ЛОКОМОТИВ – почива
СВЕТКАВИЦА – ВОЛОВ
СЕПТЕМВРИ – СПАРТАК 1918
БОТЕВ – СУВОРОВО
ТОПОЛИ 2010 – ХИТРИНО
2 Септември 2018 г., 17:00 ч.
КУБРАТ – УСТРЕМ
БЕНКОВСКИ – КАЛИАКРА
КАФЛ – 9 Септември 2018 г., на неутрален терен
СПАРТАК 1918 – ТОПОЛИ 2010
ІV кръг – 15 Септември 2018 г., 17:00 ч.
ХИТРИНО – почива
КАЛИАКРА – ТОПОЛИ 2010
СПАРТАК 1918 – БОТЕВ
16 Септември 2018 г., 17:00 ч.
СУВОРОВО – БЕНКОВСКИ
УСТРЕМ – СЕПТЕМВРИ
ВОЛОВ – КУБРАТ
ЛОКОМОТИВ – СВЕТКАВИЦА
V кръг – 22 Септември 2018 г., 17:00 ч.
СВЕТКАВИЦА – почива
СЕПТЕМВРИ – ВОЛОВ
БОТЕВ – УСТРЕМ
ТОПОЛИ 2010 – СУВОРОВО
ХИТРИНО – КАЛИАКРА
23 Септември 2018 г., 17:00 ч.
КУБРАТ – ЛОКОМОТИВ
БЕНКОВСКИ – СПАРТАК 1918
VІ кръг – 29 Септември 2018 г., 16:00 ч.
КАЛИАКРА – почива
СПАРТАК 1918 – ТОПОЛИ 2010
СВЕТКАВИЦА – КУБРАТ
30 Септември 2018 г., 16:00 ч.
СУВОРОВО – ХИТРИНО
УСТРЕМ – БЕНКОВСКИ
ВОЛОВ – БОТЕВ
ЛОКОМОТИВ – СЕПТЕМВРИ
VІІ кръг – 6 Октомври 2018 г., 16:00 ч.
КУБРАТ – почива
СЕПТЕМВРИ – СВЕТКАВИЦА
БОТЕВ – ЛОКОМОТИВ
ТОПОЛИ 2010 – УСТРЕМ
ХИТРИНО – СПАРТАК 1918
КАЛИАКРА – СУВОРОВО
7 Октомври 2018 г., 16:00 ч.
БЕНКОВСКИ – ВОЛОВ
VІІІ кръг – 13 Октомври 2018 г., 16:00 ч.
СУВОРОВО – почива
СПАРТАК 1918 – КАЛИАКРА
СВЕТКАВИЦА – БОТЕВ
14 Октомври 2018 г., 16:00 ч.
УСТРЕМ – ХИТРИНО
ВОЛОВ – ТОПОЛИ 2010
ЛОКОМОТИВ – БЕНКОВСКИ
КУБРАТ – СЕПТЕМВРИ
ІХ кръг – 20 Октомври 2018 г., 16:00 ч.
СЕПТЕМВРИ – почива
БОТЕВ – КУБРАТ
ТОПОЛИ 2010 – ЛОКОМОТИВ
ХИТРИНО – ВОЛОВ
КАЛИАКРА – УСТРЕМ
21 Октомври 2018 г., 16:00 ч.
БЕНКОВСКИ – СВЕТКАВИЦА
СУВОРОВО – СПАРТАК 1918
Х кръг – 27 Октомври 2018 г., 14:00 ч.
СПАРТАК 1918 – почива
СВЕТКАВИЦА – ТОПОЛИ 2010
СЕПТЕМВРИ – БОТЕВ
28 Октомври 2018 г., 14:00 ч.
УСТРЕМ – СУВОРОВО
ВОЛОВ – КАЛИАКРА
ЛОКОМОТИВ – ХИТРИНО
КУБРАТ – БЕНКОВСКИ
ХІ кръг – 3 Ноември 2018 г., 14:00 ч.
БОТЕВ – почива
ТОПОЛИ 2010 – КУБРАТ
ХИТРИНО – СВЕТКАВИЦА
КАЛИАКРА -ЛОКОМОТИВ
СПАРТАК 1918 – УСТРЕМ
4 Ноември 2018 г., 14:00 ч.
БЕНКОВСКИ – СЕПТЕМВРИ
СУВОРОВО – ВОЛОВ
ХІІ кръг – 10 ноември 2018 г., 14:00 ч.
УСТРЕМ – почива
СВЕТКАВИЦА – КАЛИАКРА
СЕПТЕМВРИ – ТОПОЛИ 2010
БОТЕВ – БЕНКОВСКИ
11 Ноември 2018 г., 14:00 ч.
ВОЛОВ – СПАРТАК 1918
ЛОКОМОТИВ – СУВОРОВО
КУБРАТ – ХИТРИНО
ХІІІ кръг – 17 Ноември 2018 г., 14:00 ч.
БЕНКОВСКИ – почива
ТОПОЛИ 2010 – БОТЕВ
ХИТРИНО – СЕПТЕМВРИ
КАЛИАКРА – КУБРАТ
СПАРТАК 1918 – ЛОКОМОТИВ
18 Ноември 2018 г., 14:00 ч.
СУВОРОВО – СВЕТКАВИЦА
УСТРЕМ – ВОЛОВ
ХІV кръг – 24 Ноември 2018 г., 14:00 ч.
ВОЛОВ – почива
СПАРТАК 1918 – СВЕТКАВИЦА
КАЛИАКРА – СЕПТЕМВРИ
ХИТРИНО – БОТЕВ
ТОПОЛИ 2010 – БЕНКОВСКИ
25 Ноември 2018 г., 14:00 ч.
УСТРЕМ – ЛОКОМОТИВ
СУВОРОВО – КУБРАТ 2016
ХV кръг – 1 Декември 2018 г., 14:00 ч.
ТОПОЛИ 2010 – почива
БОТЕВ – КАЛИАКРА
СЕПТЕМВРИ – СУВОРОВО
СВЕТКАВИЦА -УСТРЕМ
2 Декември 2018 г., 14:00 ч.
БЕНКОВСКИ – ХИТРИНО
КУБРАТ – СПАРТАК 1918
ЛОКОМОТИВ – ВОЛОВ