Блог

This is a single blog caption

„Септември“ Тервел – „Спартак“ 2:2

„Спартак“ завърши наравно със „Септември“ Тервел – 2:2 като гост, в мач от III кръг на първенството в Североизточната трета лига.

Домакините поведоха с 2 гола в 24-та и 45-та минута, но „соколите“ изравниха праз второто полувреме.
Головете за „Спартак“ реализираха Валентин Веселинов (48) и Васко Боев (77 – дузпа, за нарушение срещу Ивайло Русев).

Съставът на „Спартак“: Иван Атанасов, Александър Йовчев, Боян Илиев, Иван Великов, Стефан Иванов, Милен Николов (46 – Тодор Маринчев), Васко Боев, Илиян Неделчев (34 – Даниел Димитров), Валентин Веселинов, Ивайло Русев, Десислав Дяков (46 – Иво Михайлов).

В следващия IV кръг на първенството в Североизточната трета лига „Спартак“ е домакин на „Ботев“ Нови пазар.

Преди това, на 8 Септември, „Спартак“ ще се срещне с „Тополи“ в мач от I кръг за Купата на аматьорската футболна лига, на неутрален терен.