Новини

Архив с всички новини около Спартак Варна

„Спартак“ – „Ботев“ Нови пазар 6:1

„Спартак“ победи „Ботев“ Нови пазар с 6:1 в мач, от IV кръг на първенството в Североизточната трета лига, игран на стадион „Локомотив“.

Голмайстори за „Спартак“: Тодор Маринчев – 2 (5, 67), Даниел Димитров (33), Васко Боев (52 – дузпа), автогол на гостите в 72-та минута и Иво Михайлов (83). Почетният гол за гостите бе в 46-та минута, от дузпа.

Съставът на „Спартак“: Иван Атанасов (49 – Калин Дянков), Александър Йовчев, Милен Николов, Боян Илиев, Стефан Иванов, Тодор Маринчев, Васко Боев, Даниел Димитров (60 – Владислав Георгиев), Валентин Веселинов (68 – Благовест Гачев), Иво Михайлов, Ивайло Русев.

В следващия кръг, от V кръг на първенството в Североизточната трета лига, „Спартак“ ще гостува на „Бенковски“ Бяла.
Мачът е на 23 септември, неделя, от 17 ч., на стадиона в Бяла.